Dipy

Produkty

na stronę
15,90 zł Oczekiwanie na dostawę
Dodaj do listy życzeń
Oczekiwanie na dostawę
Tylko online

Drennan YumYum Bait Booster - Crab Krill (Krab i Kryl) 100ml

Oczekiwanie na dostawę
Tylko online

Drennan YumYum Bait Booster - ShellFish Extract (Ekstrakt ze skorupiaków) 100ml

Dostępny
Tylko online

Drennan YumYum Bait Booster - Sweet Fishmeal (Słodka mączka rybna) 100ml

Dostępny
Tylko online

Sensas Aromix Vers De Terre 500ml Klasyczny aromat w płynie o zapachu czerwonych robaków (gnojaków) uwielbiany przez większość karpiowatych a w szczególności dużych leszczy, bardzo aromatyczny i słodki. Dodawać stopniowo do suchej mieszanki zanętowej (przed dodaniem rozcieńczyć z wodą). Pojemność 500 ml .

Dostępny
22,50 zł Oczekiwanie na dostawę
Dodaj do listy życzeń
Oczekiwanie na dostawę
Tylko online

Sensas Aromix Gardons 500ml Klasyczny aromat w płynie dostosowany do upodobań płoci, bardzo aromatyczny i słodki. Dodawać stopniowo do suchej mieszanki zanętowej (przed dodaniem rozcieńczyć z wodą).

Oczekiwanie na dostawę
Tylko online

Sensas Aromix Gros Gardons 500ml Koncentrat w płynie, który rozcieńcza się wodą używaną do nawilżania zanęty, w celu dodania aromatu i lepszego sklejenia mieszanki. Należy dodać od 10-25% AROMIX-u. GROS GARDONS - bardzo słodki o przyjemnym zapachu wanilii i przypalonego cukru, koncentrat ten działa wybiórczo na duże płocie.

Dostępny
Tylko online

Sensas booster IM7 BLOODWORM 100ml Atomizery dedykowane są pod sportowe łowienie w celu szybkiego podniesienia jakości używanych przynęt: kulek, peletów, robaków, ziaren oraz sztucznych przynęt. Zastosowanie cząstek charakterystycznych dla wabienia ryb między innymi rozpuszczalnych białek mlecznych sprawiło, że Atomizer z serii IM7  to niezwykle...

Dostępny
Tylko online

Sensas booster IM7 GREEN GARLIC-BETAINA100ml Atomizery dedykowane są pod sportowe łowienie w celu szybkiego podniesienia jakości używanych przynęt: kulek, peletów, robaków, ziaren oraz sztucznych przynęt. Zastosowanie cząstek charakterystycznych dla wabienia ryb między innymi rozpuszczalnych białek mlecznych sprawiło, że atomizer z serii IM7 to niezwykle...

Dostępny

Śledź nas na Facebooku